Antalya , Antalyada Lüks Yaşam , Antalya Lüks Evler , Özel Hastaneler , Özel Üniversiteler , Antalya Cafeler , Antalya Otelleri

5 Yıldızlı Antalya Otelleri , Beş Yıldızlı Antalya Otelleri , Antalya Lüks Evler , Antalya Villalar , Evleri , Konutları , Lüks Yaşam , Antalyada Yaşam , Lüks Oteller , Antalyadaki Özel Hastaneler , Mortgage , Konut Kredileri

Lüks Bodrum Otelleri

Lüks İzmir Evleri

ANTALYADAKİ LÜKS EVLER VİLLALAR

Aktepe Köy Evleri Bileydi Residence Eko Park Evleri
Güven Konutları Falezyum Residence Olbia Konutları
Palm City Evleri Olbia Residence Park Menekşe Evleri
Phaselis Konutları Port Residence Terradesir Evleri
Selçuklu Konutları Park Platinium Residence Paradise Residence

ANTALYADAKİ LÜKS OTELLER VE TATİL KÖYLERİ

Club Paradiso Crystal Palace Hotels Dedeman Hotel
Dinler Hotel Gloria Verde Resort Divan Hotel
Grand Haber Hotel Grand Kaptan Hotel Turan Prince Residence
Kaya Hotels Resort Limak Atlantis Hotel Otium Zeynep Otel
Queen Elizabeth Hotel Rixos Premium Hotel Sheraton Hotel
Sueno Beach Hotel Sungate Port Royal Sunset Beach Hotel
Turkız Hotel Washington Resort Hotel Zena Resort Hotel
Susesi Hotel Pemar Beach Resort Sueno Golf Hotel
Blue Waters Club Club Mega Saray Bilem Otel
Öz Kaymak Falez Kervansaray Lara Ela Quality Resort
Barut Hotel Ak-ka Alinda Beach Hotel Utopia World Hotel
Mirada Del Mar Hotel Ic Otel Clup Nena Hotel
Rubi Hotel Arancia Resort Hotel Viking Hotel
Alatimya Village Hotel The Marmara Antalya Hotel Porto Bello Hotel
Fantasia De Luxe Hotel Saphir Hotel Le Jardin Resort Hotel
Orient Palace Hotel Otium Art Otel Grand Adonis Otel
Crystal Hotel

ANTALYADAKİ ÖZEL OKULLAR KOLEJLER

Akev Koleji Antalya Koleji Başar Koleji
Envar Eğitim Kurumları Kemer Koleji TED Koleji
Lara Yeni Avrupalı Koleji

ANTALYADAKİ ÖZEL HASTANELER

Akdeniz Hastanesi Alanya Can Hastanesi Anadolu Hastanesi
Aspendos Hastanesi Bilgi Hastanesi Dünya Tıp Merkezi
Lara Hastanesi Sevgi Hastanesi Vizyon Göz Merkezi
Yaşam Hastanesi

Akev Koleji , Antalyadaki Özel Okullar ve Kolejler

Akev Koleji Resimleri

Akev Koleji

Resmi Büyütmek için tıkla

Akev Koleji

Resmi Büyütmek için tıkla
İlgili Etiketler : Akev Koleji - Özel Akev Koleji - Akev Özel Okulları - Akev Eğitim Kurumları - Antalyadaki Kolejler - Antalyadaki Eğitim Kurumları - Antalyadaki Özel Okullar - Okullar - Okulları - Kolejler - Lüks Kolejler  

Akev Koleji

Akev Koleji kuruluşu 1964 yılına kadar giden, Antalya ve ülkemizin en eski Özel Öğretim Kurumlarından birinin gelenek ve birikimine sahiptir. 1964 yılında Antalya'da faaliyete başlayan Özel Antalya İlkokulu, uzun yıllar ilkokul olarak Antalya’ya çok sayıda mezun vermiş ve eğitim alanında birçok ilki getirmiştir.

Uzun yıllar Antalya'nın Kaleiçi, Eski Öğretmenevi yanı, Çarşı Polis Karakolu Civarı ve Soğuksu semtlerinde kiralık binalarda öğretmen Saime BOR yönetiminde hizmet veren okul, 1987 yılında Soğuksu semtinde bulunan son kiralık binasına taşınmıştır.

Yıllardır süren sorunlu sürecin sona erdirilmesi amacı ile bu güne kadarki Genel Müdürümüz Selahattin ÇİÇEK ve Saime BOR öncülüğünde okulun vakıf çatısı altında yeniden yapılanması ve kendi kampüsüne geçmesi hedef olarak seçilmiştir. 1987 yılından itibaren Akev Koleji'nin bu günkü arazisinde inşaat çalışmaları başlatılmış, yerel yönetimler, üyeler ve Antalya kamuoyunun yardım, bağış ve vakıf öz kaynakları ile bu güne kadar sürdürülmüştür.

1987 yılından itibaren vakıf olarak hizmet veren Akev Koleji büyük çabalarla inşa edilen bugünkü binalarında eğitim-öğretim hizmetine 1989-1990 yılında başlamıştır. İlkokul birimine ek olarak 1991-1992 eğitim-öğretim yılından itibaren lise birimi de eğitime başlamış, 1994-1995 eğitim öğretim yılında ilk Lise mezunlarını vermiştir.

Eğitim çalışmalarına paralel olarak inşaat çalışmaları da uzun yıllar devam etmiş; bağımsız, amaca uygun, Anaokulu, İlköğretim ve Lise binaları ile mevcut kampüste eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Akev Koleji Misyonu

Çocuklarımızı, gençlerimizi, kültür ve eğitim yoluyla, insanın değerini bilen, bu değerleri koruyup, yaşama geçiren, yaşadığı topluma, Dünya insanlarına hizmeti ilke edinen, sürekli öğrenme, uygulayıp üretme anlayışına sahip bireyler olarak geleceğe hazırlamaktır.

“Mutlu yaşamak, insanlığa yararlı olmak, iyi eğitim almakla mümkündür.”

Akev Koleji Vizyonu

Yurdunu, ulusunu, insanı, doğayı, çalışmayı seven; laik-demokratik, Cumhuriyete, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı kişiler yetiştirmek.

Çocuklarımızın ilgi ve yeteneklerini ortaya çıkarıp geliştirmek; onları bir üst öğrenime, yaşama hazırlayan eğitim kurumu olduğumuzu sergileyip kanıtlamaktır.

Eğitim-öğretimde ilgi, sevgi, güven ve başarı ile bilimin yol göstericiliğinde en önde olmak istiyoruz. Tüm çalışmalarımızla vizyonumuzu gerçekleştirmeye, mükemmelliği yakalamaya hazırız.

Akev Koleji İlkeler

Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, insan hak ve özgürlüklerine saygılı, Milli Eğitim Temel Kanunu, Okul öncesi eğitimi, ilköğretim-ortaöğretim program ve yönetmeliklerine bağlı kalınarak, vakıf amaçları doğrultusunda eğitim-öğretim hizmeti vermek. Çocukları ve gençleri, toplum ve okul kurallarına saygılı, sorumluluk bilinci kazanmış, kendine güvenen, davranışlarını kontrol edebilen öğrenciler yetiştirmek.

İyiye, güzele, doğruya yönelen, eleştiriye açık, bilim ve teknolojinin önemini kavramış, öğrenmeye istekli, çevreyi koruyan, sorun çözme becerisine sahip kişiler olarak yetiştirmektir.

Sürekli değişen toplumsal hayat biçimlerine ayak uydurarak beceriler geliştirmektir

Akev Koleji İletişim Bilgisi

Adres : Kültür Mahallesi, Hürriyet Caddesi, No:24, 07070, Ahatlı - Antalya
Tel.: 0 242 227 65 72 - 0 242 227 70 13
Faks : 0 242 227 21 52
E-posta : info@akevkoleji.k12.tr
Web Sitesi : www.akevkoleji.k12.tr