Antalya , Antalyada Lüks Yaşam , Antalya Lüks Evler , Özel Hastaneler , Özel Üniversiteler , Antalya Cafeler , Antalya Otelleri

5 Yıldızlı Antalya Otelleri , Beş Yıldızlı Antalya Otelleri , Antalya Lüks Evler , Antalya Villalar , Evleri , Konutları , Lüks Yaşam , Antalyada Yaşam , Lüks Oteller , Antalyadaki Özel Hastaneler , Mortgage , Konut Kredileri

Lüks Bodrum Otelleri

Lüks İzmir Evleri

ANTALYADAKİ LÜKS EVLER VİLLALAR

Aktepe Köy Evleri Bileydi Residence Eko Park Evleri
Güven Konutları Falezyum Residence Olbia Konutları
Palm City Evleri Olbia Residence Park Menekşe Evleri
Phaselis Konutları Port Residence Terradesir Evleri
Selçuklu Konutları Park Platinium Residence Paradise Residence

ANTALYADAKİ LÜKS OTELLER VE TATİL KÖYLERİ

Club Paradiso Crystal Palace Hotels Dedeman Hotel
Dinler Hotel Gloria Verde Resort Divan Hotel
Grand Haber Hotel Grand Kaptan Hotel Turan Prince Residence
Kaya Hotels Resort Limak Atlantis Hotel Otium Zeynep Otel
Queen Elizabeth Hotel Rixos Premium Hotel Sheraton Hotel
Sueno Beach Hotel Sungate Port Royal Sunset Beach Hotel
Turkız Hotel Washington Resort Hotel Zena Resort Hotel
Susesi Hotel Pemar Beach Resort Sueno Golf Hotel
Blue Waters Club Club Mega Saray Bilem Otel
Öz Kaymak Falez Kervansaray Lara Ela Quality Resort
Barut Hotel Ak-ka Alinda Beach Hotel Utopia World Hotel
Mirada Del Mar Hotel Ic Otel Clup Nena Hotel
Rubi Hotel Arancia Resort Hotel Viking Hotel
Alatimya Village Hotel The Marmara Antalya Hotel Porto Bello Hotel
Fantasia De Luxe Hotel Saphir Hotel Le Jardin Resort Hotel
Orient Palace Hotel Otium Art Otel Grand Adonis Otel
Crystal Hotel

ANTALYADAKİ ÖZEL OKULLAR KOLEJLER

Akev Koleji Antalya Koleji Başar Koleji
Envar Eğitim Kurumları Kemer Koleji TED Koleji
Lara Yeni Avrupalı Koleji

ANTALYADAKİ ÖZEL HASTANELER

Akdeniz Hastanesi Alanya Can Hastanesi Anadolu Hastanesi
Aspendos Hastanesi Bilgi Hastanesi Dünya Tıp Merkezi
Lara Hastanesi Sevgi Hastanesi Vizyon Göz Merkezi
Yaşam Hastanesi

Lara Yeni Avrupalı Koleji , Antalyadaki Özel Okullar ve Kolejler

Lara Yeni Avrupalı Koleji Resimleri

Lara Yeni Avrupalı Koleji

Resmi Büyütmek için tıkla

Lara Yeni Avrupalı Koleji

Resmi Büyütmek için tıkla
İlgili Etiketler : Lara Yeni Avrupalı Koleji - Özel Lara Yeni Avrupalı Koleji - Lara Yeni Avrupalı Özel Okulları - Lara Yeni Avrupalı Eğitim Kurumları - Antalyadaki Kolejler - Antalyadaki Eğitim Kurumları - Antalyadaki Özel Okullar - Okullar - Okulları - Kolejler - Lüks Kolejler  

Lara Yeni Avrupalı Koleji

Geleceğin korkusunu yaşamayan toplumlar, geleceğini kuran ve ona yatırım yapan toplumlardır. Bu gelecek, toplumumuzun katılımcı ve paylaşımcı insan değerlerinden yola çıkarak temel insan hak ve özgürlüklerine dayalı, demokratik, laik, bilimsel ve çağdaş bir eğitim yoluyla gerçekleşebilir. İşte bizim gerçek anlayışımızda budur.

Lara Yeni Avrupalı Koleji olarak değişmeyen tek tutkumuz, ulu önder Atatürk'ün devrimleri ışığında, bilgili, kendine güvenen, kendisini ifade edebilen, araştıran, sebep sonuç ilişkisi kurabilen, çevresindeki sorunlara duyarlı, evrensel çözümler üretebilen, ülkesi, milleti ve dünya için büyük başarılara imza atacak bireyler yetiştirmektir.

Anaokulundan başlayarak lise son sınıfa kadar uzanan 13 yıllık eğitim süreci çocuklarımızın , yaşamlarında ki en temel basamaklar olduğu malumdur. Bu uzun gözüken 13 yılın aslında çok kısa zaman olduğu inancıyla onlara verdiğimiz eğitim-öğretim sürecinde kaybedilecek en küçük bir anın dahi onlara haksızlık olacağı anlayışı ile doğru zamanda, doğru bilgilerin görsel ve işitsel olarak çocuklarımıza aktarmayı, bu doğrultuda arzu ettiğimiz tam yetişmiş bireyler olarak topluma kazandırmayı, örf ve ananelerine bağlı, çağdaş düşünce yapısına sahip geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı yetiştirmek sorumluluğu ile çocuk, okul, anne-baba üçgeninde birliktelik sağlayarak vizyon ve misyonumuzu sürdürmeyi amaçlamaktayız. Genel olarak bizim için her çocuğumuz bir milli servettir. Sevgiye ve saygıya dayalı eğitim anlayışımızla onların yücelmesi gurumuz olacaktır.

Anaokulundan başlayarak, İlk ve Orta Öğretim yıllarında, çocukların önüne serilen ufuk ne kadar geniş olursa; onların da geleceğe bakışları o kadar umutlu, ürettikleri çözümler o kadar yaratıcı olacaktır. İşte bu nedenle; öğrencilerimize, kendilerini geliştirebilecekleri, sosyalleşecekleri her türlü olanağı bir arada sunan bir eğitim anlayışına sahibiz.

Sınırların hızla ortadan kalktığı, her gün biraz daha küreselleşen dünyamızda, evrensel düşünen ve dünya insanı olabilecek nitelikte bireyler yetiştirmenin gerekliliğini, kuruluşumuzdan bu yana her ortamda vurguladık. Sağlıklı iletişim kurabilen, ulusal ve evrensel değerlerle donanmış, sorumluluk alabilen, bilimsel ve analitik düşünceye sahip, yararlı hobileri olan, üretken ve yaratıcı, araştırma yapmaya ve öğrenmeye meraklı, Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda demokratik ve laik Türkiye Cumhuriyetine sahip çıkan; insana, topluma ve doğaya saygılı bireyler olarak hayata hazırladığımız öğrencilerimizin, ulusal ve uluslararası alanda hepimizi gururlandıracak başarılara imza atacaklarından hiçbir kuşkumuz yoktur.

Temel bilimlere, dillere, çağdaş insan ilişkilerine ve çağdaş sanat yaklaşımlarına dayalı bilimsel eğitim felsefemizin, gerçekleştirdiğimiz projelerin, kazandığımız başarıların altını tek bir cümle ile çiziyoruz: Kaliteli Yaşam için Kaliteli Eğitim. Kaliteli eğitimi sağlayabilmenin en önemli koşulunun mutlu öğrenciyi, mutlu ana-babayı, mutlu öğretmeni yaratabilmek olduğuna inanıyor; ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyacak nesilleri yetiştirme sorumluluğunu başarıyla yerine getireceğimiz den emin olarak teşekkür eder, saygılar sunarız.

Lara Yeni Avrupalı Koleji Misyonu

Bireysel farklılıkları kişilik zenginliği kabul ederek, Milli Eğitimimizin temel ilkeleri doğrultusunda bu farklılıkları ülkemizin geleceği açısından; çağdaş, bilimsel, yararlı üretkenliklere dönüştüren...

Bu amaca ulaşmada, insana ve teknolojiye yatırım yapan, bu sayede, çalışan öğretmenlerine mesleki kariyer kazandıran, sürekli gelişmeye açık bir okul hedefliyoruz.

Lara Yeni Avrupalı Koleji Vizyonu

Çağdaş, demokratik ve gelişmiş bir toplum ancak kendi bireylerince yaratılabilir. Lara Yeni Avrupalı Koleji olarak biz, her çocuğun içinde bulunan yaratıcılık ve çok yönlülük olgusunu, Atatürk İlke ve Devrimleri ışığında, çağdaş eğitim-öğretim anlayışıyla biçimlendirip, ulusuna ve insanlığa yararlı bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Lara Yeni Avrupalı Koleji Ulaşım

Servis hizmetleri, Antalya Servisçiler Odasına Kayıtlı araçlar tarafından yapılmaktadır. Öğrencilerimizin ulaşımını sağlayan servis şoförleri öğretim yılı başında kurumumuz tarafından özel güvenlik kontrolünden geçirilmektedir. Belli aralıklarla yapılan hizmet içi eğitim toplantılarında da şoförlere veli ve öğrenci iletişimi ile öğrenci psikolojisini daha yakından anlamaları konusunda seminerler verilmektedir.

Lara Yeni Avrupalı Koleji İletişim Bilgisi

Adres : Güzeloba Mah. Efeler Sok. No:9, Lara - Antalya
Tel.: 0 242 349 70 00 (3 Hat)
Faks : 0 242 349 70 04
E-posta : info@avrupalikoleji.k12.tr
Web Sitesi : www.avrupalikoleji.k12.tr