Antalya , Antalyada Lüks Yaşam , Antalya Lüks Evler , Özel Hastaneler , Özel Üniversiteler , Antalya Cafeler , Antalya Otelleri

5 Yıldızlı Antalya Otelleri , Beş Yıldızlı Antalya Otelleri , Antalya Lüks Evler , Antalya Villalar , Evleri , Konutları , Lüks Yaşam , Antalyada Yaşam , Lüks Oteller , Antalyadaki Özel Hastaneler , Mortgage , Konut Kredileri

Lüks Bodrum Otelleri

Lüks İzmir Evleri

ANTALYADAKİ LÜKS EVLER VİLLALAR

Aktepe Köy Evleri Bileydi Residence Eko Park Evleri
Güven Konutları Falezyum Residence Olbia Konutları
Palm City Evleri Olbia Residence Park Menekşe Evleri
Phaselis Konutları Port Residence Terradesir Evleri
Selçuklu Konutları Park Platinium Residence Paradise Residence

ANTALYADAKİ LÜKS OTELLER VE TATİL KÖYLERİ

Club Paradiso Crystal Palace Hotels Dedeman Hotel
Dinler Hotel Gloria Verde Resort Divan Hotel
Grand Haber Hotel Grand Kaptan Hotel Turan Prince Residence
Kaya Hotels Resort Limak Atlantis Hotel Otium Zeynep Otel
Queen Elizabeth Hotel Rixos Premium Hotel Sheraton Hotel
Sueno Beach Hotel Sungate Port Royal Sunset Beach Hotel
Turkız Hotel Washington Resort Hotel Zena Resort Hotel
Susesi Hotel Pemar Beach Resort Sueno Golf Hotel
Blue Waters Club Club Mega Saray Bilem Otel
Öz Kaymak Falez Kervansaray Lara Ela Quality Resort
Barut Hotel Ak-ka Alinda Beach Hotel Utopia World Hotel
Mirada Del Mar Hotel Ic Otel Clup Nena Hotel
Rubi Hotel Arancia Resort Hotel Viking Hotel
Alatimya Village Hotel The Marmara Antalya Hotel Porto Bello Hotel
Fantasia De Luxe Hotel Saphir Hotel Le Jardin Resort Hotel
Orient Palace Hotel Otium Art Otel Grand Adonis Otel
Crystal Hotel

ANTALYADAKİ ÖZEL OKULLAR KOLEJLER

Akev Koleji Antalya Koleji Başar Koleji
Envar Eğitim Kurumları Kemer Koleji TED Koleji
Lara Yeni Avrupalı Koleji

ANTALYADAKİ ÖZEL HASTANELER

Akdeniz Hastanesi Alanya Can Hastanesi Anadolu Hastanesi
Aspendos Hastanesi Bilgi Hastanesi Dünya Tıp Merkezi
Lara Hastanesi Sevgi Hastanesi Vizyon Göz Merkezi
Yaşam Hastanesi

Özel Envar Eğitim Kurumları , Antalyadaki Özel Okullar ve Kolejler

Özel Envar Eğitim Kurumları Resimleri

Özel Envar Eğitim Kurumları

Resmi Büyütmek için tıkla

Özel Envar Eğitim Kurumları

Resmi Büyütmek için tıkla
İlgili Etiketler : Envar Eğitim Kurumları - Özel Envar Eğitim Kurumları - Envar Özel Okulları - Envar Koleji - Antalyadaki Kolejler - Antalyadaki Eğitim Kurumları - Antalyadaki Özel Okullar - Okullar - Okulları - Kolejler - Lüks Kolejler  

Özel Envar Eğitim Kurumları

18.09.1996 yılında Türk eğitim hayatına merhaba diyen Envar Eğitim Kurumları, 2000 yılında açtığı Özel Envar Lisesi ile Türk eğitiminde öncü kurumlardan biri olmayı hedeflemektedir. Geçen on yıl gibi kısa bir zaman içerisinde hizmet ettiği öğrenci ve velilerin takdir ve teveccühü ile Envar Eğitim Kurumları her sene büyümekte, kendini yenilemektedir.

Yaptığımız görüşme ve anketler sonucu veli ve öğrencilerimizin okullarımızdan memnun olduklarını, okulumuza sahip çıktıklarını ve okulumuzla gurur duyduklarını görmemiz bizleri yalnızca sevindirmekle kalmayıp, her sene daha iyisini yapmaya motive etmektedir.

2002 yılında tamamladığımız yeni ve modern ek binamızla sizlere daha iyi hizmet vermenin heyecanını yaşadık. Ancak kaliteli eğitim ve öğretimi hedefleyen bir okul için sadece çağdaş kriterlere uygun bina ve tesislerin varlığının yeterli olmadığının farkındaydık. Bu nedenle, 2001 – 2002 öğretim yılından itibaren Envar Eğitim Kurumları'nda eğitim ve öğretim faaliyetleri akademik uzmanlık çalışmasıyla planlanarak bir sisteme kavuşturulmuştur. Bu sistem çerçevesinde, bütün çalışanların ve çalışmaların ilke, anlayış, amaç ve işleyişi net bir biçimde tanımlanarak her türlü değerlendirme için objektif kriterler ve standartlar oluşturulmuştur. Böylece, okullarımızdaki, her çeşit eğitim ve faaliyetleri, ilgili kişilerin ne derece etkili oldukları her yıl yapılan gözlem ve anketlerle ortaya çıkartılarak değerlendirilmekte, gerekli düzenlemelere gidilebilmektedir.

Özel Envar Eğitim Kurumları Eğitim Felsefesi

Eğitim bilimi açısından bakıldığında, Envar Eğitim Kurumları'nın eğitim felsefesi hem idealist hem de gerçekçi anlayışların dengeli bir sentezinden oluşmuştur. Bilindiği gibi eğitim felsefesi ekolleri içerisinde idealizm her türlü materyalist ve maddi anlayışların zıddını içerir. Gerçekçi eğitim ekolü de çocuğu yaşadığı çevre ile ahenkli ve uyumlu yapabilecek bir ayarlamayı ön plana çıkarır. Envar Okulları bütün eğitim felsefelerini bir elekten geçirdikten sonra kendine has bir yaklaşımı ortaya koymuştur. Buna göre, bizim eğitim felsefemizin özünde iyi bir karakter eğitimi vermek temel amaçtır.

Ayrıca, bir insan ne derece bilgili ve becerikli olursa olsun karakteri sağlam olmadıkça başarısızlığa sürükleneceğine, güçlü ve olumlu bir karaktere sahip insanın da hayatta eninde sonunda başarıyı yakalayacağına inanıyoruz. Bütün bu düşünceler ışığında, Özel Envar Eğitim Kurumları'nın yetiştirmeyi amaçladığı insan modeli, Türk Milli Eğitim Sistemi’nin hedeflerini de içerecek şekilde belirlenmiştir.

Buna göre, Envar Eğitim Kurumları'nın amacı, öğrencilerini; “Atatürk’ün Türk eğitimi için belirlediği çağdaşlaşma ve millileşme temel hedeflerin çerçevesinde, Türk toplumunun millî ve manevî değerlerine bağlı; sevgi, saygı, adalet, cesaret, ölçülülük, çalışkanlık ve özgürlük prensiplerine kişisel önem veren; başta iyi düzeyde bir yabancı dil ve bilgisayar olmak üzere, çağdaş dünyanın gerektirdiği bilgi ve becerilere sahip; ulusal ve evrensel sorunlara duyarlı bağımsız ve bilimsel düşünme ilkeleri doğrultusunda öğrenmeyi öğrenmiş; iktisadî açıdan üretken ve kendine yeten; ruhsal ve bedensel açıdan sağlıklı; iyiye, güzele ve doğruya daima açık; toplumsal yaşamda demokratik değerleri benimsemiş; seçmiş olduğu akademik, sanatsal veya sportif alanlardaki ilgileri doğrultusunda bilgili, becerikli ve yaratıcı; sosyal açıdan girişken ve seçkin bireyler olarak topluma kazandırmaktır."

Sonuç olarak, eğitim felsefemizin ve yetiştirmek istediğimiz insan modelinin temel hedefi hem manevî değerleri güçlü (idealist) hem de gündelik hayatın maddî gerçeklerine (realist) uyum gösterebilecek başarılı bireyler yetiştirmektir.

Özel Envar Eğitim Kurumları Vizyon ve Misyonu

Aydınlık yarınlar Envar demektir...

Envar, bilim ve irfanla donattığı genç beyinlerin pırıltısı ile geleceğimizin aydınlanmasında ışık olacak, mutlu, başarılı bireyler yetiştirir.

Özel Envar Eğitim Kurumları İletişim Bilgisi

Adres : Meydan Kavağı Mah. Perge Bulvarı, No:22, Antalya
Tel. & Faks : 0 242 321 90 90
E-posta : envar@envar.k12.tr
Web Sitesi : www.envar.k12.tr